Top 10 kandidaten per dorpskern

Politiek Leudal

 

 

Top 10 van kandidaten die in elk van de 16 dorpskernen de meeste stemmen vergaarden

 

 

 

Bij de gemeenteraadsverkiezing van 22 november 2006, ter gelegenheid van de gemeentelijke herindeling van Leudal, lag het voor de hand dat de kandidaten vanuit één van de herindelingsgemeenten Haelen, Heythuysen, Hunsel en Roggel en Neer relatief onbekend waren in de drie andere herindelingsgemeenten en dus dáár weinig kans hadden op veel stemmen. Hoe zit dat bij de gemeenteraadsverkiezing van 3 maart 2010? Scoort men intussen ook ‘gemeentebreed’ stemmen?

 

Het blijkt dat 3 kandidaten in de top 10 zitten van 15 (van de 16) dorpskernen van Leudal. Dat zijn: John van den Beuken (CDA), Joerie Minses (RO) en Ad Thomassen (VVD).

 

Thieu Wagemans (RO) zit in 11 dorpskernen in de top 10, Mart Janssen (PvdA) in 9 dorpskernen, Arno Walraven (SV) in 7, Har Frenken (SV) en Joost van der Stappen (PL) in 6, Monique Hageman (PL) en Hen Sleven (SV) in 5, Ria Teluij-Verstegen (RO) en Paul Vogels (CDA) in 4, Maan Arkenbosch (RO) in 3, Huub van Bogget (SV), Hans van den Heuvel (SV), Evert Kneepkens (VVD), Peter van Melick (CDA), Tiny Reijnders-Seerden (CDA) en Jan Vaessen (SV) in 2 dorpskernen in de top 10 en 46 kandidaten komen eenmaal voor in een top 10.

 

 

 

Hieronder de top 10 van elke dorpskern.

 

 

Baexem

 

1. Ria Teluij-Verstegen (RO): 273 stemmen

 

2. Louis Slabbers (CDA): 208 stemmen

 

3. Thieu Wagemans (RO): 79 stemmen

 

4. Joerie Minses (RO): 70 stemmen

 

5. John van den Beuken (CDA): 53 stemmen

 

6. Ad Thomassen (VVD): 51 stemmen

 

7. Johan Mulder (CDA): 44 stemmen

 

7. Jan Roest (RO): 44 stemmen

 

9. Jos Nijsen (RO): 39 stemmen

 

10. Mart Janssen (PvdA): 31 stemmen

 

 

Buggenum

 

1. Heleen Wijers-Van der Linden (SV): 89 stemmen

 

2. Arno Walraven (SV): 42 stemmen

 

3. Chantal Wijers (SV): 35 stemmen

 

4. Pieter van Daal (RO): 30 stemmen

 

5. Paul Vogels (CDA): 22 stemmen

 

6. Ad Thomassen (VVD): 21 stemmen

 

7. Joerie Minses (RO): 20 stemmen

 

8. Mart Janssen (PvdA): 15 stemmen

 

9. Ger Brouns (SV): 14 stemmen

 

9. Gerard Haans (SV): 14 stemmen

 

9. Thieu Wagemans (RO): 14 stemmen

 

 

Ell

 

1. Joerie Minses (RO): 131 stemmen

 

2. John van den Beuken (CDA): 128 stemmen

 

3. Hen Sleven (SV): 62 stemmen

 

4. Tjeu Moonen (PL): 46 stemmen

 

5. Jan Custers (SV): 37 stemmen

 

6. Joost van der Stappen (PL): 25 stemmen

 

7. Jack Coolen (SV): 24 stemmen

 

8. Ad Thomassen (VVD): 22 stemmen

 

9. Thieu Wagemans (RO): 19 stemmen

 

10. Jan Strous (CDA): 17 stemmen

 

 

Grathem

 

1. Piet Verlinden (SV): 239 stemmen

 

2. Tiny Reijnders-Seerden (CDA): 98 stemmen

 

3. Joerie Minses (RO): 81 stemmen

 

4. Peter Stakenborg (SV): 43 stemmen

 

5. Thieu Wagemans (SV): 42 stemmen

 

6. Monique Hageman (PL): 35 stemmen

 

7. Ria Teluij-Verstegen (RO): 27 stemmen

 

8. John van den Beuken (CDA): 21 stemmen

 

9. Pieter Janssen (PvdA): 21 stemmen

 

10. Joost van der Stappen (PL): 20 stemmen

 

 

Haelen

 

1. Paul Vogels (CDA): 170 stemmen

 

2. Arno Walraven (RO): 152 stemmen

 

3. Jos Hendrix (SV): 122 stemmen

 

4. Ad Thomassen (VVD): 101 stemmen

 

5. Joerie Minses (RO): 96 stemmen

 

6. Monique Hageman (PL): 95 stemmen

 

6. Thieu Wagemans (RO): 95 stemmen

 

8. Door Jacobs-Kouters (RO): 86 stemmen

 

9. John van den Beuken (CDA): 77 stemmen

 

10. Jan Vaessen (SV): 74 stemmen

 

 

Haler

 

1. Hen Sleven (SV): 69 stemmen

 

2. Maan Arkenbosch (RO): 16 stemmen

 

2. Sandy Nevels (SV): 16 stemmen

 

4. John van den Beuken (CDA): 12 stemmen

 

4. Ad Thomassen (VVD): 12 stemmen

 

6. Har Frenken (SV): 11 stemmen

 

6. Joerie Minses (RO): 11 stemmen

 

8. Mart Janssen (PvdA): 10 stemmen

 

9. Mia Deckers-Strous (CDA): 9 stemmen

 

10. Thieu Wagemans (RO): 6 stemmen

 

 

Heibloem

 

1. Huub Metsemakers (SV): 123 stemmen

 

2. Richard Verheul (RO): 81 stemmen

 

3. John van den Beuken (CDA): 37 stemmen

 

4. Heleen Sikkes (VVD): 28 stemmen

 

5. Har Frenken (SV): 25 stemmen

 

6. Huub van Bogget (SV): 24 stemmen

 

7. Mart Janssen (PvdA): 16 stemmen

 

8. Joerie Minses (RO): 15 stemmen

 

9. Ad Thomassen (VVD): 14 stemmen

 

10. Monique Hageman (PL): 13 stemmen

 

 

Heythuysen

 

1. Thieu Wagemans (RO): 623 stemmen

 

2. Bob Sijben (CDA): 241 stemmen

 

3. Joerie Minses (RO): 220 stemmen

 

4. John van den Beuken (CDA): 182 stemmen

 

5. Berry Hermans (RO): 155 stemmen

 

6. Ad Thomassen (VVD): 107 stemmen

 

7. Bas Heijnders (CDA): 84 stemmen

 

7. Ria Teluij-Verstegen (RO): 84 stemmen

 

9. Arno Walraven (SV): 83 stemmen

 

10. Mart Janssen (PvdA): 57 stemmen

 

 

Horn

 

1. Arno Walraven (SV): 701 stemmen

 

2. Anita van Vlodrop-Van Kempen (SV): 148

 

3. Ad Thomassen (VVD): 121 stemmen

 

4. Thieu Wagemans (RO): 72 stemmen

 

5. Joerie Minses (RO): 66 stemmen

 

6. John van den Beuken (CDA): 63 stemmen

 

7. Monique Hageman (PL): 58 stemmen

 

8. Mart Janssen (PvdA): 49 stemmen

 

9. Yvonne Bocken-Hendrickx (VVD): 29 stemmen

 

9. Paul Vogels (CDA): 29 stemmen

 

 

Hunsel

 

1. Hen Sleven (SV): 214 stemmen

 

2. John van den Beuken (CDA): 49 stemmen

 

3. Wiet Zentjens (SV): 29 stemmen

 

4. Joerie Minses (RO): 17 stemmen

 

4. Louis Parren (VVD): 17 stemmen

 

4. Ad Thomassen (VVD): 17 stemmen

 

7. Arno Walraven (SV): 14 stemmen

 

8. Har Frenken (SV): 13 stemmen

 

9. Tom Gielen (SV): 13 stemmen

 

10. Joost van der Stappen (SV): 12 stemmen

 

 

Ittervoort

 

1. Joost van der Stappen (PL) 104 stemmen

 

2. Hans van den Heuvel (SV): 100 stemmen

 

3. John van den Beuken (CDA): 97 stemmen

 

4. Maan Arkenbosch (RO): 53 stemmen

 

5. Hen Sleven (SV): 41 stemmen

 

6. Roel Sniekers (VVD): 29 stemmen

 

7. Peter Roost (SV): 27 stemmen

 

8. Mart Janssen (PvdA): 26 stemmen

 

9. Truus Manders-Scheres (PL): 23 stemmen

 

10. Ad Thomassen (VVD): 22 stemmen

 

 

Kelpen-Oler

 

1. Joerie Minses (RO): 361 stemmen

 

2. Tiny Reijnders-Seerden (CDA): 37 stemmen

 

3. John van den Beuken (CDA): 36 stemmen

 

3. Thieu Bongers (CDA): 36 stemmen

 

5. Sjra Cuijpers (CDA): 19 stemmen

 

6. Evert Kneepkens (VVD): 16 stemmen

 

7. Mart Janssen (PvdA): 13 stemmen

 

7. Ad Thomassen (VVD): 13 stemmen

 

9. Har Frenken (SV): 12 stemmen

 

10. Peter Velter (VVD): 10 stemmen

 

 

Neer

 

1. Har Frenken (SV): 318 stemmen

 

2. André Kierkels (RO): 156 stemmen

 

2. Peter van Melick (CDA): 156 stemmen

 

4. Marieke Kortenhorst (SV): 130 stemmen

 

5. Thieu Wagemans (RO): 103 stemmen

 

6. Joerie Minses (RO): 57 stemmen

 

7. John van den Beuken (CDA): 49 stemmen

 

8. Leon Berben (VVD): 47 stemmen

 

9. Ad Thomassen (VVD): 39 stemmen

 

10. Har Beurskens (SV): 36 stemmen

 

10. Evert Kneepkens (VVD): 36 stemmen

 

 

Neeritter

 

1. John van den Beuken (CDA): 181 stemmen

 

2. Thieu Munnecom (PL): 45 stemmen

 

3. Hans van den Heuvel (SV): 32 stemmen

 

4. Hen Sleven (SV): 25 stemmen

 

4. Joost van der Stappen (PL): 25 stemmen

 

6. Joerie Minses (RO): 24 stemmen

 

7. Maan Arkenbosch (RO): 21 stemmen

 

8. Leon van Kessel (PL): 20 stemmen

 

9. Arno Hansen (SV): 18 stemmen

 

9. Ad Thomassen (VVD): 18 stemmen

 

 

Nunhem

 

1. Leon Linssen (SV): 174 stemmen

 

2. Arno Walraven (SV): 38 stemmen

 

3. Ad Thomassen (VVD): 34 stemmen

 

4. Monique Hageman (PL): 32 stemmen

 

4. Paul Vogels (CDA): 32 stemmen

 

6. Joerie Minses (RO): 20 stemmen

 

7. John van den Beuken (CDA): 12 stemmen

 

7. Wim Engels (CDA): 12 stemmen

 

9. Joost van der Stappen (PL): 11 stemmen

 

10. Jan Vaessen (SV): 10 stemmen

 

10. Thieu Wagemans (RO): 10 stemmen

 

 

Roggel

 

1. Huub van Bogget (SV): 470 stemmen

 

2. Mart Janssen (PvdA): 160 stemmen

 

3. Joerie Minses (RO): 118 stemmen

 

4. Thieu Wagemans (RO): 107 stemmen

 

5. Ad Thomassen (VVD): 87 stemmen

 

6. John van den Beuken (CDA): 74 stemmen

 

7. Peter van Melick (CDA): 66 stemmen

 

8. Har Frenken (SV): 41 stemmen

 

9. Ria Teluij-Verstegen (RO): 40 stemmen

 

10. Arno Walraven (SV): 38 stemmen